Dotacje unijne dla firm i podmiotów publicznych

Dotacje unijne

Spółka LOMMAX specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji unijnych, zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i publicznych. Doświadczenie naszej firmy w tym zakresie sięga już funduszy przedakcesyjnych.

Wraz z pojawieniem się nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020 w ramach pozyskiwania funduszy europejskich, pojawiły się także nowe szanse na rozwój przedsiębiorstw i instytucji publicznych realizujących zadania własne oraz przedsięwzięcia inwestycyjne.

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług doradztwa prawno-finansowego począwszy od fazy koncepcji inwestycji, poprzez realizację projektu, a kończąc na procesie rozliczenia przedsięwzięcia inwestycyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości pozyskania dotacji.

Dokumentację aplikacyjną wraz ze wszystkimi wymaganymi regulaminem załącznikami, bez względu na źródło finansowania, przygotowujemy w sposób profesjonalny i na podstawie:

  • informacji i dokumentów uzyskanych od klientów,

  • specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości,

  • doświadczenia z zakresu procesów technologicznych,

  • wybranych strategii promocyjnych i marketingowych.

Koncentrujemy Naszą wiedzę i energię dbając o to, by nasi klienci otrzymali finansowanie z wybranego źródła, a realizacja projektu przebiegła w sposób zgodny z założonym harmonogram rzeczowo - finansowym.